Vyhľadávanie
V ponuke je 333 nehnuteľností.

✅SKVELÁ CENA za 2 rodinné DOMY, na skok do CENTRA mesta, pozemok 542 m2, J. Jančeka, Ružomberok

Cena:
110 990,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Ružomberok
Obec: Ružomberok
Ulica: J.Jančeka
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 7
Podlahová plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 542 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1.844674407379E+77
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

☑️ Chcete bývať v centre mesta v 1-2 generačnom rodinnom dome po celkovej modernizácii bez starostí ? Alebo si chcete sami zrekonštruovať Váš nový domov len podľa Vášho vkusu ? K hlavnej stavbe prináleží aj pekný a slnečný pozemok, ktorý je ohraničený vysokým betónovým plotom a ktorý Vám zaručí úplné súkromie. Prístup je zabezpečený priamo z ulice J. Jančeka. Navyše kúpou nadobudnete aj menší dom v radovej zástavbe spojený s hospodárskou stavbou. Nehnuteľnosti je možné kúpiť aj samostatne.
☑️ Uvádzame do predaja 2 Rodinné domy s pozemkom do 542 m2 , zastavaná plocha 225 m2, s priamym prístupom
z frekventovanej ulice J.Jančeka, blízko centra mesta Ružomberok. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu, ktorú si môžete pozrieť TU: https://youtu.be/inwWmf17cDQ
3D Virtuálna obhliadka MATTERPORT interier v pôvodnom stave je TU:
https://my.matterport.com/show/?m=f54iTLzAaSV
Rodinné domy je možné kúpiť v stave ako stoja a ležia, podľa fotodokumentácie alebo v stave po rekonštrukcii.
☑️Stavba č. 324 z roku 1950 s príslušenstvom je pripravená na celkovú rekonštrukciu, kompletne je vyprataná a jej prestavba je na zvážení nového vlastníka. Technický stav je bez statického poškodenia, bez známok zvýšenej vlhkosti. Poloha nehnuteľnosti predurčuje užívanie pre účely rezidenčného bývania, či už jedno, dvojgeneračné alebo je vhodná aj ako investíca na prenájom Airbnb, Booking a iné. Taktiež v rámci územného plánu mesta je povolené realizovať zmeny za účelom pre komerčné využitie, napríklad ako sídlo firmy, sklady, služby, výroba. Dom disponuje 2 samostatnými vstupmi a preto je možné ho rozdeliť aj na dve bytové jednotky.
Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete technickej infraštruktúry-verejný vodovod, kanalizáciu, elektrickú energiu, rozvod STL plynu v dosahu. Pozemky pod stavbou sú právne vysporiadané, rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok.
☑️Stavba č. 258 z roku 1910 s pristavbou je pripravená na celkovú rekonštrukciu, kompletne je vyprataná a jej prestavba je na zvážení nového vlastníka. Poloha nehnuteľnosti predurčuje užívanie pre rezidenčné bývanie alebo prenájímanie ako apartmány, ale taktiež v rámci územného plánu mesta je povolené realizovať zmeny za účelom pre komerčné využitie, napríklad ako sídlo firmy, sklady, služby, výroba.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.
☑️A) CENA jednotlivo za dom 324, pozemok do 420 m2 v stave ako stojí a leží je 89. 990 €.
B) CENA jednotlivo za dom 258, pozemok do 100 m2 ( + podiel pozemok ako prístup.) v stave ako stojí a leží 24.990 €.
C) CENA so zľavou za celok- 2 rodinné domy 258, 324 s pozemkom 542m2 vyznačené podľa grafiky je 110.990 €.. PREFERUJEME PREDAJ AKO CELKU......
D) CENA dohodou v stave po rekonštrukcii, podľa vizualizácie budúceho stavu.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov na ulici J.Jančeka, len na skok od centra mesta. V okolí je kompletná občianska vybavenosť. Pre tiché obytné prostredie, dobrú dostupnosť a blízkosť centra mesta je v tejto lukratívnej lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností.
Neváhajte si objednať termín obhliadky. Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja, sú s overeným právnym a technickým stavom. Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov, pričom za všetky návrhy pri modernizácii nehnuteľností zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Veľký 6 izbový  Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Veľký 6 izbový Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Domy a vily, Rodinný dom Kovácsova, Bratislava-Rusovce (okres Bratislava V) Ponúkame Vám na predaj priestranný Rodinný dom v Bratislave, časť Rusovce.

RD je postavený na pozemku o rozlohe...
Výnimočný rodinný dom s vyhrievaným bazénom a nadštandartným vybavením

Výnimočný rodinný dom s vyhrievaným bazénom a nadštandartným vybavením

Domy a vily, Rodinný dom Mládežnícka štvrť, Galanta Ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom v Galante vo vyhľadávanej lokalite Mládežnícka štvrť.
...
Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Domy a vily, Rodinný dom Hrabová 18, Šaľa Spoločnosť Allrisk Slovakia ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v lukratívnej časti mesta Šaľa. Na prvom...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...