Vyhľadávanie
V ponuke je 295 nehnuteľností.

Túžite po rodinnej usadlosti s možnosťou podnikania?

Cena:
597 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Zlaté Moravce
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 257 m2
Plocha pozemku: 8663 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: áno
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: +73353
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Túžite po rodinnom dome na krásnom tichom mieste s možnosťou podnikania? Možno viacerí uvažujete o takom bývaní, kde budete mať väčší kľud, kde budete môcť pestovať vo vlastnej biozáhrade ovocie a zeleninu, prípadne kde budete môcť chovať domáce zvieratá. Miesto, kde budete mať priestor pre vlastné biohospodárstvo spoločne s rodinou alebo blízkymi priateľmi vytvárajúc tak uzatvorenú komunitu ľudí. Ak snívate o niečom podobnom, neprehliadnite túto ponuku. Jednou z ďalších príležitostí sú tu výrobné haly, hospodárske budovy a možnosť kúpenia ďalších pozemkov na výstavbu rodinných domov.

Ponúkame na predaj veľmi pekne vybudovanú, udržiavanú rodinnú usadlosť s celkovou rozlohou 8663 m2 v rozprávkovom prostredí. Usadlosť sa nachádza v jedinečnej lokalite v bezprostrednej blízkosti zaujímavej turistiky - zámok Topoľčianky, národný žrebčín Topoľčianky, Zubria zvernica, arborétum Mlyňany. Keď vstúpite do záhrady, okolitá zeleň, ticho a nekonečné súkromie je oázou a balzámom na Vašu dušu. Celé územie je vytvorené v harmónii s prírodou, je tu veľké množstvo okrasných, ako aj ovocných bio stromov, rozsiahle zelené plochy a krásne kvety. Za osobitnú zmienku stojí dizajn, ktorý Vás doslova vtiahne do vidieckej atmosféry.

Päťizbový štýlový rodinný dom (Obytná plocha 257 m2) s miestnosťami na prízemí: obývacia miestnosť, spálňa, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, predsieň, priestranná chodba, technická miestnosť. Na poschodí: 3x spálňa, kúpeľňa so saunou a toaleta. K tomuto rodinnému domu patrí aj zastrešená terasa vhodná pre spoločenské akcie s možnosťou grilovania s krásnym murovaným krbom. Garáž a dom obklopuje veľkorysú terasu s krbom, bazénom a jazierkom s rybníkom. Odsadenie domu ďalej od ulice, ako aj vlastná príjazdová cesta, zabezpečujú vysokú mieru súkromia a pokoja. Celistvosť pozemku dopĺňa ovocný sad a vlastná artézska studňa. Počas vegetačného obdobia poskytuje ovocný širokú škálu tunajších ovocných plodín. Areál je upravený ,udržiavaný a kompletne oplotený.

Podnikateľská budova - Výrobný hala - Hospodárska budova - Sklad - kancelárske priestory:
Druhou dominantnou budovou je Výrobná hala (zastavaná plocha 530 m2) s priľahlými skladovými a hospodárskymi budovami s celkovou zastavanou plochou 280 m2.

Je ťažké slovami popísať pocit, ktorý človek cíti pri návšteve tejto usadlosti, preto určite odporúčame osobnú obhliadku tejto očarujúcej nehnuteľnosti, ktorá môže ideálne slúžiť ako viacgeneračné rodinné bývanie a tiež na podnikateľské účely podľa predstáv budúcich majiteľov.

V CENE NEHNUTEĽNOSTI:
▸Advokát vyhotovenie: Zmluva o Budúcej kúpnej zmluve, Kúpna zmluva o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, Návrh na vklad vlastníckeho práva k nehnuteľnosti
▸Úhrada kolkov za návrh na začatie konania o povolení vkladu práva k nehnuteľnosti v lehote 30 dní
▸Úhrada poplatkov za úradné overenie podpisov na kúpnych zmluvách
▸Doručenie podkladov na kataster po úhrade celej kúpnej ceny na účet predávajúceho
▸Asistencia pri odovzdaní nehnuteľnosti, prehlásení energií a služieb
▸Ďalšiu potrebnú asistenciu podľa dohody

Pri záujme o obhliadku volajte prosím na tel.č. +421 905 401 188

Maklér:

makler
Maklér:Lucia Janičová
Telefón:0917652676
E-mail:janicova.lucia-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Pekný dom 3+1 v obci Nevidzany

Pekný dom 3+1 v obci Nevidzany

Domy a vily, Rodinný dom Nevidzany, Nevidzany (okres Zlaté Moravce) Hľadáte dom v krásnom a tichom prostredí vhodný na trvalé bývanie, či na chalupárčenie? Táto ponuka vás isto zaujme. Dom sa...
Ponúkame výnimočný 3 izbový dom

Ponúkame výnimočný 3 izbový dom

Domy a vily, Rodinný dom gaštanová 202, Beladice (okres Zlaté Moravce) Allrisk Slovakia má pre Vás jedinečnú ponuku 3 izbového rodinného domu.

Vychutnajte si relax a emóciu...
Krásny 4 izbový RD v krásnom prostredí v obci Červený Hrádok.

Krásny 4 izbový RD v krásnom prostredí v obci Červený Hrádok.

Domy a vily, Rodinný dom Červený Hrádok, Červený Hrádok (okres Zlaté Moravce) V dnešnej dobe je pre mnohých možno ťažšie, predstaviť si možnosť bývať vo vlastnom. Tento krásny rodinný dom vhodný na trvalé...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...