Vyhľadávanie
V ponuke je 318 nehnuteľností.

✅Rodinný dom na HLAVNEJ ulici, pozemok 205m2, Závažná Poruba

Cena:
99 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Závažná Poruba
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 205 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1.844674407375E54
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

✅ Chcete bývať v modernom dome na Hlavnej ulici ? DOM po rekonštrukcii môže mať moderný a štýlový vzhľad so zlepšeným dizajnom interiéru. Naopak, dom v pôvodnom stave môže mať starší a menej atraktívny vzhľad. REZERVUJTE si obhliadku a bývajte v NOVOM.

☑️ Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili Matterport 3D interaktívnu
prehliadku TU: https://my.matterport.com/show/?m=rKfAASuHnvr
a krátke video s možnosťou výberu zariaďovacích predmetov v dome TU: https://youtu.be/S_5LnSBJ_D8

☑️Uvádzame do predaja 4 izbový ( po úprave 5 izbový ) rodinný dom s vysporiadaným pozemkom, bez spoločného dvora a vo výbornej lokalite, v obci Závažná Poruba, na skok do mesta Liptovský Mikuláš. Rodinný dom je možné užívať ako rodinný dom alebo aj ako apartmánový dom na prenájom. K základnej stavbe bolo v minulosti pristavená prístavba ( stavebné povolenie z roku 1991 ), ktorá slúži ako centrálne schodisko so vstupom na každé poschodie. Nehnuteľnosť je možné kúpiť v stave bez rekonštrukcie, podľa fotodokumentácie alebo v stave po rekonštrukcii.
Pôvodná stavba sa datuje z roku 1935, je primerane opotrebovaná veku, bez statického poškodenia a ihneď obývateľná.
1.NP je umiestnené na vyvýšenom prízemí, čo zaručuje dobrú tepelnú izoláciu.
1.PP je v rozsahu celého pôdorysu zastavanej plochy, ktoré je možné aj zobytniť. Samotná stavba je murovaná v kombinácii použitých stavebných materiálov tehla, kvádra a základy kameň. Hrúbka obvodových stien je 50cm základ a poschodia 40 cm. Stropy sú betónové. V exterieri bola realizovaná v 90 rokoch len čiastočná rekonštrukcia v rozsahu výmeny pôvodnej krytiny za plechovú a celkové zobytnenie podkrovného priestoru vybudovaním novej kúpelne s novými rozvodmi, osadením strešných okien so zateplením v hrúbke 25 cm.
V interieri sa modernizovala výmena rozvodov elektroinštalácie a vodoinštalácie a k tomu sa dom dopojil dom do kanalizačnej sústavy obce. Dom nemá centrálne vykurovanie, pričom každé poschodie má kachlovú pec a ako alternatívne vykurovanie sa využívajú elektrické alebo olejové vykurovacie telesá. Ako NOVÝ zdroj tepla je plánovaná montáž tepelného čerpadla s rozvodmi podľa projektu. Dom je napojený na siete technickej infraštruktúry-verejný vodovod, kanalizáciu a elektrickú energiu. Rozvod plynu nie je v obci zavedený. Pozemok s výmerou 205 m2 je právne vysporiadaný, bez spoločného dvora, čiastočne svahovitý, s orientáciou na západ a stavebne oddelený plotom z betonových dielcov.
☑️ CENA
V stave po rekonštrukcii je cena od 99 000 €.
ZNALECKÝ POSUDOK pre hypotekárne financovanie je započítaný v cene nehnuteľnosti. Pre nového vlastníka budú v rámci našich štandardov odovzdané aj revízne správy komínov, elektro rozvodov a dokumentácia pre stavebné povolenie v prípade rekonštrukcie fasády, okien, IS pripojok.
✅Zmenila sa Vám rodinná situácia a uvažujete o kúpe nového DOMU a predaji Vašej nehnuteľnosti ? Nechcete sa zadĺžiť novým úverom od banky a rozmýšlate ako rýchlo predať Vašu nehnuteľnosť ? ZÁMENA nehnuteľností je najrýchlejší spôsob kúpy a predaja v tomto čase. Využite túto možnosť a dajte si oceniť Vašu nehnuteľnosť pre zámenu.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov v obci Závažná Poruba, s dostupnosťou cca 8 min autom do centra mesta. Pre tiché obytné prostredie, dobrú dostupnosť a blízkosť centra okresného mesta je v lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností. Nad obcou sa nachádza Areál zimných športov - Opalisko. V lete pešia turistika po značených turistických chodníkoch a značené cyklotrasy, ktoré sú súčasťou Národného parku Nízke Tatry (NAPANT). V obci sa pravidelne organizujú kultúrno-spoločenské i športové akcie.

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Veľký 6 izbový  Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Veľký 6 izbový Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Domy a vily, Rodinný dom Kovácsova, Bratislava-Rusovce (okres Bratislava V) Ponúkame Vám na predaj priestranný Rodinný dom v Bratislave, časť Rusovce.

RD je postavený na pozemku o rozlohe...
VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

Domy a vily, Rodinný dom Zlaté schody, Bratislava-Devín (okres Bratislava IV) Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - DEVÍNSKA CESTA, na ulici ZLATÉ SCHODY.
Jedná...
Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Rodinný dom na predaj v lukratívnej štvrti v Šali

Domy a vily, Rodinný dom Hrabová 18, Šaľa Spoločnosť Allrisk Slovakia ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v lukratívnej časti mesta Šaľa. Na prvom...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...