Vyhľadávanie
V ponuke je 400 nehnuteľností.

✅NOVÝ STAVEBNÝ POZEMOK, UHORSKÁ VES od 300-1500m2

Cena:
88,00 €/m2
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 300 m2
Vodovod: pri pozemku
Umiestnenie Elektriny: pri pozemku
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: pri pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 1.844674407374E+57
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

☑️Hľadáte stavebný pozemok blízko mesta, ktorý je naozaj vybavený s IS na pozemku alebo jeho hranici ?
Tento je práve teraz v predaji, pričom si máte môžnosť vybrať aj výmeru.....
Chcete bývať v dome a nemáte chuť sa púšťať do rizika s remeselníkmi ? alebo chcete stavať svojpomocne nový dom blízko mesta Liptovský Mikuláš a nemáte voľný pozemok ? Táto ponuka v malebnej obci Uhorská Ves je skvelý kompromis. Do mesta to máte na skok po cyklochodníku, ktorý kopíruje tok Váhu a na aute po ďialnici sa ešte pohodlnejšie vyhnete mestským zápcham . Registrujte sa teraz na obhliadku a neváhajte zhodnotiť Vaše investície.
☑️ Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili krátke video s možnosťou usporiadania pozemku TU: https://youtu.be/DSFGBk8KcW4
☑️ Uvádzame do predaja STAVEBNÝ POZEMOK , na ktorom sa nenachádzajú žiadne stavby a ktorý nie je zaťažený žiadnymi bremenami, ťarchami. Ponuka tohto rovinatého pozemku osloví každého, kto uprednostňuje rýchlu dostupnosť do okresného mesta Liptovský Mikuláš a zároveň aj moderné bývanie v obci. Pozemok je súčasťou trojice pozemkov, ktoré spolu susedia a predávajú sa spoločne, ako aj oddelene. Nachádzajú sa v katastrálnom území Uhorská Ves, priamo v intraviláne obce Uhorská Ves, s veľmi zaujímavou polohou a s prístupom z tichej uličky po obecnej ceste. Vďaka umiestneniu ponúkajú pozemky panoramatické výhľady, ako aj množstvo zelene v okolí. Podľa aktuálnej UPI ide o zastavané územie s možnosťou okamžitej výstavby rodinných domov. Dostupné sú tu všetky potrebné siete na hranici pozemku, hlavne optika, elektrická energia, voda,kanalizácia. Plyn nie je zavedený v obci.
Predmetné pozemky podľa UPI sú schválené pre IBV, s indexom zastavaných plôch až do 50%.Táto nehnuteľnosť ponúka okrem vízie výnimočného bývania aj zaujímavý investičný rozmer. Vzhľadom na jedinečnú lokalitu je táto ponuka v dnešnej dobe rastúcich úrokov, inflácie a celkovej neistoty ideálnym riešením na uloženie úspor. Pozemkov v obci Uhorská Ves je málo, nové sa nedevelopujú, a pritom dopyt je po nich silný, a to aj pri trhovej recesii. Preto si držia svoju hodnotu v čase, v našom prípade sa očakáva rast a to navyše bez akýchkoľvek režijných nákladov. Pozemky pod stavbou a záhrady sú právne vysporiadané, rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok .Informatívne časové príjazdy sú pre LH - 8 min, LM- 8 min,ďialničný privádzač D1- 2 min,Tatralandia - 12 min, Jasná -22 min.
☑️CENA
A ) časť parcely registra “E” KN parc.487 a registra “C” KN parc 243/4 pozemku s jednosmerným prístupom v zodpovedajúcej šírke, priamo od obecnej cesty o výmere od 716 m2, cena od 96 Eur/m2.
B) časť parcely registra “E” KN parc.487 a registra“C” KN parc 243/4 o výmere od 567 m2 a viac, cena DOHODOU.
C) časť parcely registra “E” KN parc.487 a registra“C” KN parc 243/4 o výmere od 1283 m2 do1500m2, cena DOHODOU. Výmery pozemku je možné upraviť podľa požiadaviek od 300-1500m2.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
☑️ Preverený právny a technický stav. Kúpu nehnuteľností je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja sú s overeným právnym a technickým stavom. Obhliadky realizujeme každý kalendárny deň a odovzdať nehnuteľnosť sa môže prakticky ihneď .Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov, pričom za všetky návrhy pri modernizácii bytov zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Nádherný pozemok 9163m2 v obci Opoj, vhodný na krásny developerský projekt.

Nádherný pozemok 9163m2 v obci Opoj, vhodný na krásny developerský projekt.

Pozemky, pre bytovú výstavbu Opoj (okres Trnava) Allrisk Slovakia Vám ponúka krásny rovinatý,slnečný pozemok v obci Opoj.
Výborná dostupnosť a orientácia pozemku je...
Krásne pozemky na predaj

Krásne pozemky na predaj

Pozemky, pre rodinné domy Alekšince, Alekšince (okres Nitra) Ponúkame Vám na predaj pozemky s rozlohou 60000m2.Výhody: luxusný výhľad a tiché prostredie
Spôsob využitia:
- na...
Exkluzívne iba u nás pozemok vhodný na výrobu, veľkoobchod, sklad v Seredi.

Exkluzívne iba u nás pozemok vhodný na výrobu, veľkoobchod, sklad v Seredi.

Pozemky, priemyselný pozemok Trnavská cesta, Sereď (okres Galanta) Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka pozemok vhodný na výrobu, sklady, veľkoobchod.

2362/5  -...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...