Vyhľadávanie
V ponuke je 397 nehnuteľností.

✅DOM v cene POZEMKU, Rodinný dom na predaj POLOMKA

Cena:
29 990,00 €
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 220 m2
Plocha pozemku: 1328 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
ID inzerátu: 1.844674407371E15
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

✅REZERVOVANÉ
Ak chcete stavať NOVÝ dom alebo chcete využiť len pôdorys pôvodnej stavby a z nej vytvoriť NOVÝ domov, tak neváhajte s rezerváciou. Registrujte sa teraz na obhliadku a spolu si prejdeme naše plány s modernizáciou tejto nehnuteľnosti. Neváhajte a zhodnoťte Vaše investície.
☑️Virtuálna 3D prehliadka Matterport súčasného stavu interieru domu ako aj fotodokumentácia je zdieľaná pre záujemcov na vyžiadanie.
Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili krátke video s možnosťou usporiadania pozemku TU: https://youtu.be/dVwSBbnNKAw
a krátku animáciu budúceho stavu TU: https://youtu.be/nzMzxrMfmZo
☑️ Uvádzame do predaja 4 a viac izbový rodinný dom so slnečnou a rozľahlou záhradou, vo výbornej lokalite, obec Polomka , ulica Ždiarska. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu. Samotný rodinný dom je možné kúpiť v stave pred alebo po rekonštrukcii za výhodných podmienok.
☑️Stavba z roku 1960 je suchá, primerane opotrebovaná veku, bez statického poškodenia, s hospodárskou budovou a humnom. Dom je umiestnený na vyvýšenom prízemí, čo zaručuje dobrú tepelnú izoláciu a s podpivničením v rozsahu 1/4 pôdorysu zastavanej plochy.
Samotná stavba je murovaná z tehly s hrúbkou 40cm, strecha je pôvodná krytina eternit s pôvodným krovom . Stropy sú taktiež pôvodné, celodrevenné. V minulosti bola realizovaná rekonštrukcia v rozsahu výmeny plastových okien, vchodových dverí, rozvodov elektroinštalácie, vody, kanalizácie a čiastočne boli vykonané aj stavebné práce.
Dom je napojený na siete technickej infraštruktúry - verejný vodovod, kanalizáciu a elektrickú energiu. Na hranici pozemku je aj rozvod STL plynu, stači si len požiadať o pripojenie.
V časti pôdorysu 1.PP je suterén zhruba s podlahovou plochou 40 m2, s murivom z monolitického betónu,
v časti 1.NP s podlahovou plochou 180 m2, s murivom tehla , v časti podkrovie momentálne neobývané, s možnosťou zvýšenia svetlej výšky , podľa požiadaviek nového vlastníka. K murovaným stavbám prináleží aj humno so zastavanou plochou 80m2.
Pozemky pod stavbou a záhrady sú právne vysporiadané, rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok.
☑️CENA
I a ) V stave podľa popisu, bez novej rekonštrukcie je cena 29.990 Eur, parcela registra “C” KN parc. č. 1421 o výmere 544 m2.
I b ) V stave podľa popisu, bez novej rekonštrukcie , parcela registra “C” KN parc.1420/1, 1421, 1422 o výmere spolu 1328 m2 je cena dohodou.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.
☑️ Preverený právny a technický stav. Kúpu nehnuteľností je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov, v obľúbenej obci Polomka . Polomka leží na Horehroní v severovýchodnej časti Banskobystrického kraja. Od okresného mesta Brezna je vzdialená 19 km smerom na východ, Ski Tále len 29 km. Zo severu ju ohraničuje masív Nízkych Tatier, z juhu Slovenské Rudohorie. Takmer celé územie Polomky sa nachádza v národných parkoch Nízke Tatry a Muránska planina alebo v ich ochrannom pásme.
Pre tiché obytné prostredie, dobrú dostupnosť a blízkosť centra okresného mesta je v lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností. Táto nehnuteľnosť ponúka okrem vízie výnimočného bývania aj zaujímavý investičný rozmer. Vzhľadom na jedinečnú lokalitu je táto ponuka v dnešnej dobe rastúcich úrokov, inflácie a celkovej neistoty ideálnym riešením na uloženie úspor. Pozemkov v Polomke je málo, nové sa nedevelopujú, a pritom dopyt je po nich silný, a to aj pri trhovej recesii. Preto si držia svoju hodnotu v čase, v našom prípade sa očakáva rast a to navyše bez akýchkoľvek režijných nákladov.
Neváhajte si objednať termín obhliadky aj cez víkendy.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja sú s overeným právnym a technickým stavom.Obhliadky realizujeme každý kalendárny deň a odovzdať nehnuteľnosť sa môže prakticky ihneď .Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov, pričom za všetky návrhy pri modernizácii bytov zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Ponúkame na predaj lukratívnu budovu v Nitre.

Ponúkame na predaj lukratívnu budovu v Nitre.

Domy a vily, Rodinný dom Mostná, Nitra Pozemok aj s budovou ma rozlohu 402 m2. Objekt je uzavretý s tromi parkovacími miestami. Dispozícia: Prízemie 300 m2 je spojitý...
Veľký 6 izbový  Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Veľký 6 izbový Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Domy a vily, Rodinný dom Kovácsova, Bratislava-Rusovce (okres Bratislava V) Ponúkame Vám na predaj priestranný Rodinný dom v Bratislave, časť Rusovce.

RD je postavený na pozemku o rozlohe...
REZERVOVANÉ  - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

REZERVOVANÉ - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

Domy a vily, Rodinný dom Rača, Bratislava-Rača (okres Bratislava III) REZERVOVANÉ !

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v Bratislave, Rača - miestna časť Krasňany.
...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...