Vyhľadávanie
V ponuke je 400 nehnuteľností.

✅STAVEBNÝ POZEMOK a ZÁHRADY od 544-1328 m2, Polomka

Cena:
14,00 €/m2
Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Brezno
Obec: Brezno
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 544 m2
Vodovod: na pozemku
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Umiestnenie Plynu: pri pozemku
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: 844674407371E+8
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

✅REZERVOVANÉ
Ak chcete stavať NOVÝ dom alebo chcete využiť len pôdorys pôvodnej stavby a z nej vytvoriť NOVÝ domov, tak neváhajte s rezerváciou. Registrujte sa teraz na obhliadku a neváhajte zhodnotiť Vaše investície.
☑️ Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili krátke video
s možnosťou usporiadania pozemku TU: https://youtu.be/dVwSBbnNKAw
a krátku animáciu novej zástavby alebo súčasnej stavby po rekonštrukcii TU: https://youtu.be/nzMzxrMfmZo
☑️ Uvádzame do predaja STAVEBNÝ POZEMOK ,ktprý je možné rozdeliť na 2 Varianty.Na pozemku sa nachádza 4 a viac izbový rodinný dom so slnečnou a rozľahlou záhradou, vo výbornej lokalite, obec Polomka , ulica Ždiarska. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu alebo čistý a rovinatý pozemok bez zástavby. Samotný rodinný dom je možné kúpiť v stave pred alebo po rekonštrukcii za výhodných podmienok.
☑️Ponuka tohto rovinatého pozemku osloví každého, kto uprednostňuje rýchlu dostupnosť do okresného mesta a zároveň aj moderné bývanie v obci. Pozemok je súčasťou trojice pozemkov, ktoré spolu susedia a predávajú sa spoločne, ako aj oddelene. Nachádzajú sa v katastrálnom území Polomka, priamo v intraviláne obce Polomka, s veľmi zaujímavou polohou a s prístupom z tichej uličky po obecnej ceste. Vďaka umiestneniu ponúkajú pozemky panoramatické výhľady, ako aj množstvo zelene v okolí. Dostupné sú tu všetky potrebné siete na hranici pozemku, hlavne plyn, elektrická energia, voda a kanalizácia. Táto nehnuteľnosť ponúka okrem vízie výnimočného bývania aj zaujímavý investičný rozmer. Vzhľadom na jedinečnú lokalitu je táto ponuka v dnešnej dobe rastúcich úrokov, inflácie a celkovej neistoty ideálnym riešením na uloženie úspor. Pozemkov v obci Polomka je málo, nové sa nedevelopujú, a pritom dopyt je po nich silný, a to aj pri trhovej recesii. Preto si držia svoju hodnotu v čase, v našom prípade sa očakáva rast a to navyše bez akýchkoľvek režijných nákladov. Pozemky pod stavbou a záhrady sú právne vysporiadané, rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok.
☑️CENA
A ) Varianta pozemku bez stavieb a s prístupovou cestou v zodpovedajúcej šírke prístupovej cesty od obecnej cesty. Parcela registra “C” KN parc. č. 1420/1, 1422 o výmere 784 m2, cena 14 Eur/m2.
B ) Varianta so stavbami ,parcela registra “C” KN parc.1420/1, 1421, 1422 o výmere spolu 1328 m2 je cena 39.990 Eur.
C ) Varianta so stavbami .Parcela registra “C” KN parc. č. 1421 o výmere 544 m2, cena 29.990 Eur.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
☑️ Preverený právny a technický stav. Kúpu nehnuteľností je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov, v obľúbenej obci Polomka . Polomka leží na Horehroní v severovýchodnej časti Banskobystrického kraja. Od okresného mesta Brezna je vzdialená 19 km smerom na východ, Ski Tále len 29 km. Zo severu ju ohraničuje masív Nízkych Tatier, z juhu Slovenské Rudohorie. Takmer celé územie Polomky sa nachádza v národných parkoch Nízke Tatry a Muránska planina alebo v ich ochrannom pásme.
Pre tiché obytné prostredie, dobrú dostupnosť a blízkosť centra okresného mesta je v lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností. Táto nehnuteľnosť ponúka okrem vízie výnimočného bývania aj zaujímavý investičný rozmer. Vzhľadom na jedinečnú lokalitu je táto ponuka v dnešnej dobe rastúcich úrokov, inflácie a celkovej neistoty ideálnym riešením na uloženie úspor. Pozemkov v Polomke je málo, nové sa nedevelopujú, a pritom dopyt je po nich silný, a to aj pri trhovej recesii. Preto si držia svoju hodnotu v čase, v našom prípade sa očakáva rast a to navyše bez akýchkoľvek režijných nákladov.
Neváhajte si objednať termín obhliadky aj cez víkendy.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja sú s overeným právnym a technickým stavom .Obhliadky realizujeme každý kalendárny deň a odovzdať nehnuteľnosť sa môže prakticky ihneď .Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov, pričom za všetky návrhy pri modernizácii bytov zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Nádherný pozemok 9163m2 v obci Opoj, vhodný na krásny developerský projekt.

Nádherný pozemok 9163m2 v obci Opoj, vhodný na krásny developerský projekt.

Pozemky, pre bytovú výstavbu Opoj (okres Trnava) Allrisk Slovakia Vám ponúka krásny rovinatý,slnečný pozemok v obci Opoj.
Výborná dostupnosť a orientácia pozemku je...
Krásne pozemky na predaj

Krásne pozemky na predaj

Pozemky, pre rodinné domy Alekšince, Alekšince (okres Nitra) Ponúkame Vám na predaj pozemky s rozlohou 60000m2.Výhody: luxusný výhľad a tiché prostredie
Spôsob využitia:
- na...
Exkluzívne iba u nás pozemok vhodný na výrobu, veľkoobchod, sklad v Seredi.

Exkluzívne iba u nás pozemok vhodný na výrobu, veľkoobchod, sklad v Seredi.

Pozemky, priemyselný pozemok Trnavská cesta, Sereď (okres Galanta) Allrisk Slovakia Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka pozemok vhodný na výrobu, sklady, veľkoobchod.

2362/5  -...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...