Vyhľadávanie
V ponuke je 400 nehnuteľností.

Apartmánový dom neďaleko termálneho kúpaliska vo Veľkom Mederi

Cena:
1,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Veľký Meder
Ulica: Stará
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel, penzion
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 210 m2
Energ. certifikát: neuvedené
ID inzerátu: 65774
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj zabehnutý penzión priam ideálny pre tých, ktorí majú záujem podnikať v oblasti cestovného ruchu.

Mesto leží v južnej časti Žitného ostrova, len asi 8 km severne od Dunaja a maďarskej hranice. Od Dunajskej Stredy je vzdialené 20 km juhovýchodne, od Komárna 32 km západne a Győr leží len 25 km južne.

Mesto Veľký Meder je známe svojim jedinečným termálny kúpaliskom. Thermal Corvinus je aquapark s prevádzkou 365 dní. Areál termálneho kúpaliska je obklopený 100 ha lesoparkom. V areáli rozsiahleho kúpaliska je návštevníkom k dispozícii 13 bazénov zameraných na rôzne druhy odpočinku spolu s výberom veselých atrakcií. Z celkového počtu až 13 bazénov je 7 celoročných a 6 vonkajších s teplotou termálnej vody 25–38°C.

Penzión pozostáva z troch podlaží, ktoré tvorí pivnica, prízemie a jedno poschodie. V roku 2004 prebehla rekonštrukcia penziónu, v rámci ktorej boli vymenené všetky potrubia a elektrické vedenie. Budova je zateplená. Okná a dvere plastové so sieťkami a vnútornými žalúziami. V obývacích priestoroch sú plávajúce podlahy s kobercami, v ostatným miestnostiach dlažba. Kúrenie je riešené radiátormi s elektrickým kotlom. V jedálni sa nachádza funkčný krb s prieduchmi.
Pozemok je oplotený s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie. Na útulne upravenom dvore okolo penziónu sú altánky na vonkajšie posedenie. Jeden z nich je aj podpivničený so vstupom do kuchyne, určený aj na zásobovanie tovarom. Na pozemku sú vytvorené parkovacie státia pre 5 motorových vozidiel.
Penzión má 8 samostatných vchodov z dvora, z ktorých 6 zabezpečuje prístup do jednotlivých izieb cez terasy pred vchodom, 1 hlavný vchod je cez recepciu a 1 do jedálne. Penzión pozostáva z hosťovskej a obslužnej časti.

Hosťovskú tvoria:
- štyri 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky s vlastnou terasou, kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a umývadlom ( ústredné kúrenie, káblová televízia, internet )
- dve 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky, s vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a umývadlom ( ústredné kúrenie, káblová televízia, internet ). Terasu nahrádza spoločný altánok s grilom.
Obslužná časť penziónu pozostáva z jedálne, 2 toaliet, funkčne vybavenej kuchyne, technickej miestnosti, recepcie s prijímacou kanceláriou a skladovými priestormi.
Na prvom poschodí penziónu sa nachádza obytná časť, ktorá sa dá využiť ako ubytovanie pre hostí ale aj ako vlastné bývanie. Obytnú časť tvorí rozľahlá kuchyňa a obývacia izba, 2 spálne, šatník, kúpeľňa a WC. Túto časť je možné rekonštrukciou podkrovnej časti rozšíriť.
Krásny a vkusne upravený dvor so záhradou je miesto pre mnohé aktivity, či už športové ale i relaxačné. Okrasné jazierko v zadnej časti záhrady je ozajstnou oázou pokoja.

V cene nehnuteľnosti je kompletný právny servis, poplatky spojené s prepisom nehnuteľnosti na katastri, overenie podpisov pri podpise kúpno-predajných zmlúv.

Radi sprostredkujeme najvýhodnejší HÚ a zabezpečíme tak plynulé a bezproblémové financovanie.

Dohodnite si obhliadku už dnes, toto nezabudnuteľné miesto musíte vidieť

Maklér:

makler
Maklér:Bc. Silvia Kováčová
Telefón:0907794634
E-mail:kovacova.silvia-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Predaj zabehnutého penziónu - ubytovne v obci Horné Saliby

Predaj zabehnutého penziónu - ubytovne v obci Horné Saliby

Hotely a reštaurácie, hotel, penzion nezadaná, Horné Saliby (okres Galanta) Ponúkame na predaj zabehnutý penzión - ubytovňu v obci Horné Saliby, ktorý sa nachádza na pozemku o rozlohe 1640 m2. Penzión...
Pekný Rodinný dom s možnosťou podnikania - Ubytovňa v obci Kajal

Pekný Rodinný dom s možnosťou podnikania - Ubytovňa v obci Kajal

Hotely a reštaurácie, hotel, penzion Kajal (okres Galanta) Ponúkame na predaj krásny kompletne zrekonštruovaný 18 - izbový rodinný dom s možnosťou podnikania/ubytovňa. Nachádza sa na...
Rodinný dom na predaj s možnosťou Podnikania

Rodinný dom na predaj s možnosťou Podnikania

Hotely a reštaurácie, hotel, penzion Tešedíkovo (okres Šaľa) Dom pre viac generácií, prípadne ako sídlo firmy, ubytovňa.

Rodinný dom sa nachádza v obci Tešedíkovo.
...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...