Vyhľadávanie
V ponuke je 364 nehnuteľností.

☑️PREDANÉ, Rodinný dom na predaj ZÁHRADY 875m2 Palúdzka

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Jánošíkova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 235 m2
Plocha pozemku: 875 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1.944674407372E+76
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

☑️REZERVOVANÉ....Chcete bývať v dome po rekonštrukcii a nemáte chuť sa púšťať do rizika s remeselníkmi ? alebo chcete stavať nový dom v širšom centre mesta a nemáte voľný pozemok ? Táto ponuka je skvelý kompromis.
Registrujte sa teraz na obhliadku, spolu si prejdeme naše plány s modernizáciou tejto nehnuteľnosti a už za 1 mesiac Vám odovzdáme domček podľa Vášho vkusu. Neváhajte a zhodnoťte Vaše investície.
☑️ Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili krátke video s možnosťou výberu zariaďovacích predmetov v dome TU: https://youtu.be/3Boa9lq_dIw
☑️ Uvádzame do predaja 4 a viac izbový rodinný dom so slnečnou a rozľahlou záhradou, vo výbornej lokalite,mestská časť Palúdzka,širšie centrum mesta Liptovský Mikuláš. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu. Samotný rodinný dom je možné kúpiť už v stave po rekonštrukcii s výhodou možnosti výberu varianty rekonštrukcie.
☑️Stavba z roku 1966 je suchá,primerane opotrebovaná veku, bez statického poškodenia.
V exterieri bola realizovaná v minulých rokoch čiastočná rekonštrukcia v rozsahu zateplenia fasády domu EPS v hrúbke 100 mm spolu s výmenou drevených okien za plastové 2sklo,pričom táto investícia môže byť zachovaná po dohode so záujemcom.
Dom je napojený na siete technickej infraštruktúry-verejný vodovod,kanalizáciu,a elektrickú energiu.V priľahlej komunikácii je aj rozvod STL plynu.V časti pôdorysu 1.PP je suterén zhruba s plochou 60 m2 s murivom z monolitického betónu,v časti 1.NP s plochou 125 m2 s murivom tehla ,v časti podkrovie, s plochou 44m2.
Na pozemku sa nachádza aj narážaná studňa a stavby garaž,dielňa.
Pozemky pod stavbou a záhrady sú právne vysporiadané, sú rovinaté, čiastočne oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok .V časti dvora sa nachádzajú pozemky aj vo vlastníctve SR,ktoré sú užívané bezplatne, spolu záhrady až 875 m2.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.
Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
☑️CENA
I) HOLODOM je cena DOHODOU. V cene sú rekonštrukčné práce v rozsahu -NOVÁ elektroinštalácia, vodoinštalácia , omietky, potery, nivelácia podláh, hydroizolácia, demontážne práce.
II) NA KĽÚČ interier,exterier je cena DOHODOU .V cene sú NOVÉ zariaďovacie predmety s montažou podľa vizualizácie, rozvody, tepelné čerpadlo, omietky, potery, nivelácia podláh, možnosť výmeny krovu s krytinou,nová fasáda domu. Bližšie informácie poskytneme osobne pri konzultácii.
☑️ Preverený právny a technický stav. Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov v miestnej časti Palúdzka, s dostupnosťou cca 15 min chôdze od centra mesta.V okolí je kaštiel Vranovo-Jánošikovo väzenie,občianska vybavenosť a v dosahu do 1 km je vodná nádrž Liptovská Mara, do 15 km je Demänovská dolina s jaskyňami a lyžiarskymi traťami celoslovenského významu,do 5 km je vzdialený Aquapark Tatralandia s termálnou vodou.Pre tiché obytné prostredie,dobrú dostupnosť a blízkosť centra okresného mesta je v lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností.
Neváhajte si objednať termín obhliadky aj cez víkendy.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja sú s overeným právnym a technickým stavom .
Obhliadky realizujeme každý kalendárny deň a nasťahovať sa môžete prakticky ihneď .
Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov,pričom za všetky návrhy pri modernizácii bytov zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Veľký 6 izbový  Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Veľký 6 izbový Rodinný dom s priestranným pozemkom - Rusovce

Domy a vily, Rodinný dom Kovácsova, Bratislava-Rusovce (okres Bratislava V) Ponúkame Vám na predaj priestranný Rodinný dom v Bratislave, časť Rusovce.

RD je postavený na pozemku o rozlohe...
NA PREDAJ - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

NA PREDAJ - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

Domy a vily, Rodinný dom Rača, Bratislava-Rača (okres Bratislava III) Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v Bratislave, Rača - miestna časť Krasňany.

Rodinný dom sa...
VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

VÝNIMOČNÁ PONUKA - 5 izbový Rodinný dom v lukratívnej lokalite - BA - Devín

Domy a vily, Rodinný dom Zlaté schody, Bratislava-Devín (okres Bratislava IV) Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - DEVÍNSKA CESTA, na ulici ZLATÉ SCHODY.
Jedná...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...