Vyhľadávanie
V ponuke je 358 nehnuteľností.

☑️REZERVOVANÉ, Rodinný dom na predaj ZÁHRADY 875m2 Palúdzka

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Liptovský Mikuláš
Obec: Liptovský Mikuláš
Ulica: Jánošíkova
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 235 m2
Plocha pozemku: 875 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 1.944674407372E+75
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

☑️NAJNIŽŠIA CENA teraz aj pre investorov alebo rezidentov. Zaregistrujte sa na obhliadku a využite skvelú akciu DOM za cenu BYTU v najnižšej možnej cene. Akciová cena platí aj pri ZÁMENE nehnuteľností. Dom odovzdávame hygienicky uprataný a vymaľovaný na bielo,ak nie je začatá nová rekonštrukcia.
☑️ Pre lepšiu predstavu s novým bývaním na tejto adrese sme pre Vás pripravili Matterport-3D interaktívnu
prehliadku TU: https://my.matterport.com/show/?m=F6SDdbpKcxk
a krátke video s možnosťou výberu zariaďovacích predmetov v dome TU: https://youtu.be/3Boa9lq_dIw
☑️ Uvádzame do predaja 4 izbový ( po úprave viac izbový ) rodinný dom so slnečnou a rozľahlou záhradou, vo výbornej lokalite,mestská časť Palúdzka,širšie centrum mesta Liptovský Mikuláš. Ako možnosť ponúkame modernizáciu podľa navrhovanej vizualizácie budúceho stavu. Samotný rodinný dom je možné kúpiť v stave ako stojí a leží podľa fotodokumentácie alebo v stave po rekonštrukcii.
☑️Stavba z roku 1966 je suchá,primerane opotrebovaná veku, bez statického poškodenia a ihneď obývateľná.
V exterieri bola realizovaná v minulých rokoch čiastočná rekonštrukcia v rozsahu zateplenia fasády domu EPS v hrúbke 100 mm spolu s výmenou drevených okien za plastové 2sklo.
V Interieri sa realizovala obnova kúpelňe s rozvodmi, kuchynská linka, krb s prieduchmi do izieb a kotol na tuhé palivo. Elektroinštalácia ostala v pôvodnom stave. Podkrovný priestor je len čiastočne zobytnený, inak slúži ako odkladací priestor.Strecha je valbová s krytinou plech. Centrálnym vykurovanim je kotol na tuhé palivo s rozvodmi do radiátorov v izbách. Dom je napojený na siete technickej infraštruktúry-verejný vodovod,kanalizáciu,a elektrickú energiu.V priľahlej komunikácii je aj rozvod STL plynu.V časti pôdorysu 1.PP je suterén zhruba s plochou 60 m2 s murivom z monolitického betónu,v časti 1.NP s plochou 125 m2 s murivom tehla ,v časti podkrovie, s plochou 44m2.
Pozemky pod stavbou a záhrady (525 m2) sú právne vysporiadané ,rovinaté, oplotené a spolu tvoria jeden funkčný celok .V časti dvora sa nachádzajú pozemky aj vo vlastníctve SR,ktoré sú užívané bezplatne, spolu záhrady až 875 m2.
☑️ POTREBUJETE PRED KÚPOU PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ?
Ak pri kúpe nehnuteľnosti potrebujete predať svoju inú nehnuteľnosť, tak ste na správnom mieste. Naša spoločnosť kupuje nehnuteľnosti priamo od ich majiteľov a dáva Vám tak slobodu pri zmene bývania. Vymeňte svoju starú nehnuteľnosť za novú.
Kontaktujte nás a my Vám radi zodpovieme na všetky Vaše otázky.
☑️ CENA je DOHODOU.
CENA v stave po rekonštrukcii, podľa vizualizácie je DOHODOU.Cena bude upresená po odsúhlasení rozsahu prác.
CENA na kľúč exterier a interier je DOHODOU.
☑️ Preverený právny a technický stav.Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať hypotékou, ktorú Vám vybaví náš finančný špecialista úplne bezplatne. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto Vám pripravíme hypotekárnu ponuku s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva) a notárske poplatky, ako aj právny servis sú v našej réžii.
☑️ Nehnuteľnosti sa nachádzajú v obytnej zástavbe rodinných domov v miestnej časti Palúdzka, s dostupnosťou cca 15 min chôdze od centra mesta.V okolí je kaštiel Vranovo-Jánošikovo väzenie,občianska vybavenosť a v dosahu do 1 km je vodná nádrž Liptovská Mara, do 15 km je Demänovská dolina s jaskyňami a lyžiarskymi traťami celoslovenského významu,do 5 km je vzdialený Aquapark Tatralandia s termálnou vodou.Pre tiché obytné prostredie,dobrú dostupnosť a blízkosť centra okresného mesta je v lokalite zvýšený záujem o kúpu nehnuteľností.
Neváhajte si objednať termín obhliadky aj cez víkendy.
☑️ PREČO KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ OD SPOLOČNOSTI ALLRISK ?
Nehnuteľnosti, ktoré sú ponúkané našou spoločnosťou do predaja sú s overeným právnym a technickým stavom .
Obhliadky realizujeme každý kalendárny deň a nasťahovať sa môžete prakticky ihneď .
Pri modernizácii nehnuteľností kladieme dôraz na kvalitu prác a výber použitých materiálov,pričom za všetky návrhy pri modernizácii bytov zodpovedá spolupracujúci tím dizajnérov a architektov.

Virtuálna prehliadka:Maklér:

makler
Maklér:Vladimír Jurkuliak,RSc
Telefón:0948089515
E-mail:jurkuliak.vladimir-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Investičná nehnuteľnosť v Čiernej Hore

Investičná nehnuteľnosť v Čiernej Hore

Domy a vily, Rodinná vila Prcanj, Naša realitná kancelária vám ponúka na predaj dom s reštauráciou Lanterna, tá sa nachádza na prízemí. V tesnej blízkosti pri...
Villa Vesna so 6timi samostatnými apartmánmi.

Villa Vesna so 6timi samostatnými apartmánmi.

Domy a vily, Rodinná vila Lepetane, Naša realitná kancelária ponúka na predaj Villa Vesna v meste Lepetane pri Tivat v Boke Kotor,v tesnej blízkosti pri mori...
Vila Gina so 4mi samostatnými apartmánmi.

Vila Gina so 4mi samostatnými apartmánmi.

Domy a vily, Rodinná vila Prcanj, Naša realitná kancelária vám ponúka investičnú nehnuteľnosť - vilu so 4mi samostatnými, plne vybavenými apartmánmi.
Prvý...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita
Zahraničie

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...