Vyhľadávanie
V ponuke je 332 nehnuteľností.

PREDANÝ! EXKUZÍVNE! Stavebný pozemok v obci Kolačno neďaleko mesta Partizánske.

Cena:
17 900,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Partizánske
Obec: Kolačno
Kategória: Pozemky
 
Plocha pozemku: 1520 m2
Vodovod: neuvedené
Umiestnenie Elektriny: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Umiestnenie kanalizácie: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
ID inzerátu: IS22
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nenápadný pozemok neďaleko mesta Partizánske v dedinke Kolačno nás rozhodne prekvapil. Ani nás nenapadlo, že tu objavíme „Sen každého, kto si chce postaviť domček s krásnym panoramatickým výhľadom na okolité údolie a lesy. “Aj takto by mohol znieť názov tohto inzerátu, ale nechceme vás obmedzovať pri nápadoch ako využiť tento priestor s veľkým potenciálom. AllRisk Slovakia Reality ako exkluzívny predajca Vám ponúka na predaj slnečný, stavebný pozemok v tichej časti obce Kolačno. Atraktívny stavebný pozemok má rozlohu 1520m2 a je široký 12m a dlhý 140m. V súčasnosti sa na ňom nachádza viacero úžitkových stromov - čerešne, slivky, jablká a orechy.
Elektrika a plyn sú v blízkosti pozemku. V obci je obecná voda + je možnosť navŕtať si vlastnú studňu. Odpad sa v obci rieši pomocou kanalizácie. Priamo na pozemok vedie prístupová cesta, ktorá je sčasti asfaltová a sčasti nespevnená. Skvelá investícia do Vašej budúcnosti, vďaka ktorej ​môžete naplno realizovať svoje sny a túžby o dokonalom bývaní na mieste, ktoré si ihneď zamilujete nielen vy, ale i Vaša rodina.
Ak hľadáte svoje vysnívané bývanie v tichej lokalite na vidieku, obklopený prírodou, no zároveň je pre Vás blízkosť mesta nevyhnutnou podmienkou, tak ma neváhajte kontaktovať!
Volajte, alebo píšte SMS na tel. 0949 293 516, prípadne napíšte email: sarkoziova.ivona-ZVNC-allriskslovakia.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčasne využiť naše bezplatné služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Ivona Šarkoziová
Telefón:0949293516
E-mail:sarkoziova.ivona-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
Predaj objektu s väčším pozemkom v novovznikajúcej obytnej štvrti v Šali.

Predaj objektu s väčším pozemkom v novovznikajúcej obytnej štvrti v Šali.

Pozemky, pre bytovú výstavbu Družstevná, Šaľa Ponúkame na predaj väčší objekt v novovznikajúcej štvrti v meste Šaľa. Objekt slúži ako sklad a je definovaný ako priemyselná...
Predaj investičného pozemku v Šali časť Veča.

Predaj investičného pozemku v Šali časť Veča.

Pozemky, pre rodinné domy nezadaná, Šaľa Ponúkame na predaj investičný pozemok v zaujímavej časti mesta Šaľa, časť Veča. Pozemok o rozlohe 2379 m2 sa nachádza na okraji...
REZERVOVANE-NA PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK 2366m2 - ZAČIATOK RAJKY, MAĎARSKO

REZERVOVANE-NA PREDAJ - STAVEBNÝ POZEMOK 2366m2 - ZAČIATOK RAJKY, MAĎARSKO

Pozemky, pre rodinné domy nezadaná, Rajka (okres Mosonmagyaróvári) Ponúkame na predaj veľký STAVEBNÝ POZEMOK o rozlohe 2366 m2. Je to rožný pozemok na začiatku, v starej časti v Rajke.
...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...