Vyhľadávanie
V ponuke je 333 nehnuteľností.

Dvojgeneračný rodinný dom v obci Beladice.

Cena:
105 000,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Zlaté Moravce
Obec: Beladice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 650 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: IS5
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte na predaj dvojgeneračný rodinný dom v blízkosti Nitry? Ak ÁNO, táto nehnuteľnosť je stvorená práve pre Vás! Priestranný Rodinný dom vyžaruje potenciál bývania aj pre väčšiu rodinu, prípadne aj na podnikanie vďaka dobrej lokalizácii i rýchlej dostupnosti na hlavné ťahy.
Allrisk Slovakia Reality Vám ponúka na predaj velký šesťizbový rodinný dom v obci Beladice. Samotný dom pozostáva z dvoch funkčne oddelených podlaží: Na prízemí sa nachádza priestraná vstupná hala, praktický oddelená kuchyňa so špajzou,dve veľké samostatné izby. Na druhom podlaži sa nachadzajú štyri izby, malá kuchyňa z ktorej by mohla byť časom napríklad pracovňa. Každé z poschodie má vlastné sociálne zariadenie.
Nehnuteľnosť je samozrejme napojená na všetký inžinierské sieťe.(verejný vodovod, plyn, elektrika, kanalizácia) Kedže nehnuteľnosť disponuje aj krásným krbom je moznosť v zimnnom počasí si vykurovať aj tuhým palivom. Na pozemku sa nachádza aj studňa. Mať vlastnú studňu pri dome je ekonomické aj ekologické.
Sociálnu infraštruktúru a občiansku vybavenosť v obci charakterizujú zariadenia v oblasti administratívy, kultúry, športové a sociálne zariadenia.V obci je zriadená obecná knižnica. Zdravotné služby sú zabezpečované zdravotným strediskom v Beladiciach, ktorého súčasťou je praktický lekár pre deti, pre dospelých a lekáreň.
Základná občianska vybavenosť sa nachádza v jednotlivých častiach obce.:
Predajne potravín, obchod s krmivami, obchod so zmiešaným tovarom, kaderníctvo, cukráreň,pohostinské zariadenia, fitness centrum. Na území obce pôsobia aj podnikateľské subjekty v oblasti strojárskej výroby, drevo výroby, autodopravy, výroby plastových okien. Rýchlostná cesta zabezpečuje obyvateľom rýchlu a bezpečnú dostupnosť do Nitry - cca 15 km, do Zlatých Moraviec 11 km.
V prípade akýchkoľvek doplňujúcich otázok volajte, alebo píšte SMS na tel. 0949 293 516, prípadne napíšte email: sarkoziova.ivona-ZVNC-allriskslovakia.sk, rada Vám nehnuteľnosť osobne predstavím, môžete súčastne využiť naše bezplatné služby - Hypotekárny úver, Znalecký posudok, Poistenie nehnuteľnosti.... a všetky potrebné dokumenty k prevodu nehnuteľnosti.

Maklér:

makler
Maklér:Ivona
Telefón:0949293516
E-mail:sarkoziova.ivona-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
NADŠTANDARDNÝ 5 IZB. RD V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BA IV - DEVÍN

NADŠTANDARDNÝ 5 IZB. RD V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BA IV - DEVÍN

Domy a vily, Rodinný dom Zlaté schody, Bratislava-Devín (okres Bratislava IV) Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - DEVÍNSKA CESTA, na ulici ZLATÉ SCHODY.
Jedná...
REZERVOVANÝ - Luxusné súkromie so všetkým čo potrebujete k spokojnému bývaniu

REZERVOVANÝ - Luxusné súkromie so všetkým čo potrebujete k spokojnému bývaniu

Domy a vily, Rodinný dom Dlhá, Chorvátsky Grob (okres Senec) REZERVOVANÝ - Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo výbornej časti Chorvátskeho Grobu, kde máte zaručené súkromie a ticho....
Exkluzívny predaj rodinnej vily na Záhorí!

Exkluzívny predaj rodinnej vily na Záhorí!

Domy a vily, Rodinný dom Kostolište, Kostolište (okres Malacky) Ponúkame Vám exkluzívne na predaj atraktívnu rodinnú vilu na Záhorí v malebnej dedinke Kostolište pri Malackách!

...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...