Vyhľadávanie
V ponuke je 338 nehnuteľností.

Novostavby rodinných domov projekt GADER VILLAS BLATNICA

Cena:
dohodou
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Blatnica
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 0 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 594601
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Allrisk Reality Slovakia vám ponúka na predaj moderné rodinné domy v projekte zameranom na exkluzivitu s nízkou energetickou náročnosťou na prevádzku a vysokú kvalitu bývania. Práve taký je projekt GADER VILLAS, situovaný pod hradom Blatnica, len na skok od malebnej Gaderskej doliny, na dosah do kúpeľného mesta Turčianske Teplice.

Projekt výstavby rodinných domov je realizovaný v štyroch typoch vyhotovenia, všetky v energetickej triede A0, vystavané z brúsenej tehly Britterm, tej istej značky keramický strop, preklady. Na strešnú krytinu je použitá pálená škridla Tondach Engoba. Atraktívny a moderný vzhľad nehnuteľnosti dopĺňa tehlový obklad VANDERSANDEN. Tepelnú pohodu zaručuje v chladnom počasí kúrenie a v lete chladenie tepelným čerpadlom so systémom vzduch/voda STIEBEL-ELTRON. Vykurovanie a chladenie je zabezpečené systémom teplovodného podlahového kúrenia REHAU. Samozrejmosťou je príprava na vybudovanie krbu v obytnej miestnosti.
Okná sú vo vyhotovení hliníkové trojsklo, vstupné dvere sú zateplené hliníkové.
Vonkajšie priestory budú vyrovnané a spevnené zámkovou dlažbou a obrubníkmi. Oplotenie pozemku bude vo vyhotovení zelené oceľové poplastované pletivo a sekundárne bude realizovaná výsadba živého plotu v počiatočnej výške cca 60 cm.
V každej nehnuteľnosti je predpríprava na štrukturovanú kabeláž, optické pripojenie rodinného domu ( TV, internet, telefón).

Vstup do infraštruktúry Gader Villas je situovaný vstupnou hlavnou bránou s videovrátnikom, prístup na pozemok je po spevnenej prístupovej komunikácii, verejné osvetlenie s kamerovým systémom, plánovaná výstavba vetrolamov okolo areálu, výsadba alejí pozdĺž komunikácií v zelenom páse, odpad do splaškovej kanalizácie, dažďová kanalizácia, vnútroareálová komunikácia v s finálnym povrchom.

VILLA "A" je rodinný dom o zastavanej ploche 209,20 m2, s úžitkovou plochou 284,48 m2. Súčasťou je aj garáž o zastavanej ploche 51,5 m2, s úžitkovou plochou 45,5 m2. Vstup do garáže zabezpečuje sekčná 2 brána. Zadné dvere sú hliníkové.
VILLA "B" je nehnuteľnosť o zastavenej ploche 143,6 m2, s úžitkovou plochou 203,68 m2. Súčasťou rodinného domu je aj garáž o zastavanej ploche 51,5 m2.
VILLA "C" je jednopodlažný rodinný dom o zastavanej ploche 111,7 m2, s celkovou úžitkovou plochou 96,28 m2.
VILLA "C+" je rozľahlejší rodinný dom ako predchádzajúci typ, o zastavanej ploche 133,87 m2, s celkovou podlahovou - úžitkovou plochou 109,15 m2.
VILLA "D" je zaujímavo riešený samostatne stojaci rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu. Zastavaná plocha je 92,65 m2, pričom úžitková plocha vrátane garáže je 140,25 m2. V prvom nadzemnom podlaží sa nachádza garáž o rozlohe 23,13 m2.

Ak vás naša ponuka zaujala, radi vám o projekte realizácie výstavby poskytneme bližšie informácie. V súčasnej dobe je už časť ponuky rezervovaná.

U nás máte okrem profesionálnych realitných služieb aj kompletný právny servis súvisiaci so zmenou vlastníckych práv k nehnuteľnostiam, ako vypracovanie kúpnych zmlúv, návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností. Taktiež záujemcom o financovanie kúpy nehnuteľností poskytujeme kompletný hypotekárny servis

V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na vyššie uvedenom telefónnom čísle, prípadne emailom.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Anton Krško
Telefón:0903464551
E-mail:krsko.anton-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
NA PREDAJ - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

NA PREDAJ - VEĽKÝ RODINNÝ DOM V BRATISLAVE - RAČA, KRASŇANY

Domy a vily, Rodinný dom Hlinícka, Bratislava-Rača (okres Bratislava III) Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v Bratislave, Rača - miestna časť Krasňany.

Rodinný dom sa...
NADŠTANDARDNÝ 5 IZB. RD V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BA IV - DEVÍN

NADŠTANDARDNÝ 5 IZB. RD V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - BA IV - DEVÍN

Domy a vily, Rodinný dom Zlaté schody, Bratislava-Devín (okres Bratislava IV) Ponúkame Vám na predaj NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM V LUKRATÍVNEJ LOKALITE - DEVÍNSKA CESTA, na ulici ZLATÉ SCHODY.
Jedná...
KRÁSNY PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM - VINIČNÉ

KRÁSNY PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM - VINIČNÉ

Domy a vily, Rodinný dom Cintorínska, Viničné (okres Pezinok) Ponúkame Vám na predaj krásny 4 izbový rodinný dom v obci Viničné, Pezinok.
Rodinný dom sa nachádza na pozemku o rozlohe...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...