Vyhľadávanie
V ponuke je 297 nehnuteľností.

Prenájom zabehnutej Koliby v obci Jatov, časť Kendereš

Cena:
1,00 €/mesiac
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Nové Zámky
Obec: Jatov
Ulica: nezadaná
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 1 m2
ID inzerátu: LP-18
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom zabehnutú kolibu. Jedná sa o veľký objekt v malej, tichej obci Jatov, časť Kendereš, cca 7km od Šale a cca 20km od Nových Zámkov. Nachádza sa na prekrásnom 0,8 ha pozemku plnom zelene, s vlastným parkoviskom, detským ihriskom a tenisovým kurtom s osvetlením. Budova postavená v roku 2002 o rozlohe 400m2 je ladená v duchu historických slovenských chalúp, má 2 podlažia, vínnu pivnicu a stodolu. V r.2015 prešiel interiér renováciou. Za budovou sa nachádza stajňa pre kone. Pitná voda je z artézskej studne (154m hlboká), schválená hygienou, nádrž 3 m3. Voda na polievanie zo studne (15m hlboká), kúrenie kombinované, septik, elektrika, plyn. Na prízemí sa nachádza kuchyňa, bar, toalety a cca 40 miest na sedenie. Poschodie tvoria 3 miestnosti na spanie, toalety, kúpeľňa, bar, cca 30 ďalších miest na sedenie a terasový balkón. Poschodie je prepojené s poschodím stodolovej časti.
Obytná časť má samostatný vchod, kde sa nachádzajú už spomínané 3 spálne na poschodí, na prízemí obývačka so zariadenou kuchyňou a kachľovou pecou, ako aj kúpeľňa s WC. Celý objekt je oplotený. Gazdovstvo je naozaj v krásnom súkromnom prostredí s nádychom ľudovej kultúry, vhodný na oddych, usporiadanie školení, prezentácií, spoločenských či neformálnych posedení ako oslavy, svadby a iné, alebo ako súkromný ranč, hospodárstvo alebo usadlosť. Najlepšie vidieť.

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Poloniová
Telefón:0907982085
E-mail:poloniova.lenka-ZVNC-allriskslovakia.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Podobné nehnuteľnosti
PRENÁJOM SKLADU

PRENÁJOM SKLADU

Komerčné a prevádzkové priestory, skladovacie nezadaná, Galanta V zastúpení RK Allrisk Vám ponúkam na prenájom halu vo výmere 800 m2 v centre mesta Galanta.
Hala je vybavená sociálnym...
Priestory pohostinstva 150m2 s terasou na prenájom

Priestory pohostinstva 150m2 s terasou na prenájom

Komerčné a prevádzkové priestory, obchodné Dolná, Šaľa Ponúkam na prenájom priestor bývalého pohostinstva v budove Tropicany na Dolnej ulici. Jedná sa o cca.90m2 + 60m2 krytá terasa....
Prenájom obchodného priestoru vo frekventovanej časti mesta Šaľa

Prenájom obchodného priestoru vo frekventovanej časti mesta Šaľa

Komerčné a prevádzkové priestory, obchodné P. Pázmaňa, Šaľa Ponúkame Vám na prenájom obchodné priestory v Šali, ul. P. Pázmaňa , priamo na autobusovej zastávke. Plocha: úžitková 150m2,...
Zoznam
nehnuteľností
Lokalita

Novinky a aktuality

Virtuálna prehliadka Vrámci rozširovania našich služieb ponúkame našim exkluzívnym klientom aj možnosť virtuálnej...
Odhad ceny nehnuteľnosti Nastavenie správnej predajnej ceny nehnuteľnosti je kľúčové a od neho závisí celkový úspech...